Přijmeme nové kolegy

Nastupte k nám. Bude se vám tady líbit:

Čistá práce

Čistá práce

Stanete se pojítkem mezi našimi klienty a světem pian. Čeká na vás klidná práce s elegantním nástrojem, až 5 týdnů dovolené a volné víkendy.

Sehraný tým

Sehraný tým

Nastoupíte mezi profesionály, kteří svému řemeslu rozumí a dělají ho už 30 let. Umí zacházet s piany a všechno vás naučí.

Pravidelný příjem

Po zapracování vám na účtu přistane až 45 000 Kč čistého včetně diet. Po 3 letech vám budeme platit 12 000 Kč ročně na penzijní připojištění.

Cestování po Evropě

S PianoTransport se podíváte do kulturních center celé Evropy. Navštívíte třeba Řím, Oslo, Madrid, Lisabon nebo Paříž.

POZICE

Řidič

specialista na stěhování hudebních nástrojů

Sehraný tým

Jsme rodinná firma s tradicí a vozíme piana pro zákazníky České republiky i kulturních center Evropy. Víme, jak dopravit půltunový a drahý hudební nástroj do cíle a naučíme vás to. Máme to nejlepší vybavení, nová auta a moderní techniku. Stále na sobě pracujeme a vymýšlíme, jak dovézt pianino i velké křídlo do zdánlivě nemožných míst.

Co vás čeká

Budete řídit nákladní auto, pečovat o něj a stěhovat s kolegy piana včetně odborné montáže. V začátcích vám se vším pomůžeme a ukážeme, že to nebude rutina. Řešíme pořád nové věci – s každým nástrojem totiž přichází další výzva a možnosti.

Naše řemeslo

Co přesně vyžaduje a jak ho děláme, zjistíte ve videu.

Pusťte si jak pracujeme. Přehrát

Požadujeme

· časovou flexibilitu
· řidičský průkaz sk. C
· profesní průkaz
· zdravotní způsobilost
· výpis z rejstříku trestů
· manuální zručnost a fyzickou zdatnost
· slušné vystupování
· schopnost pracovat v kolektivu
· chuť pečovat o auto, aby bylo v pořádku a reprezentovalo
· znalost angličtiny, nebo němčiny výhodou

Zajímá vás pozice?

Pošlete nám svůj životopis.

Petr Mikyska
petr.mikyska@pianotransport.cz

Ing. Jan Mikyska

jan.mikyska@pianotransport.cz